zeytinli rock festivali

akçay-zeytinlide ağustosun son haftası civarlarında yapılan, 4-5 gün süren festival. kendi deneyimlerimden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki gerçekten keyifli bir ortamı var. kafa dağıtmak, dert tasadan uzaklaşarak birkaç günlüğüne yalnızca müziğin, denizin ve kamp hayatının tadını çıkarmak için birebir.

sorun yaşayan insanlar da oluyormuş elbet ancak denk gelmediğim için bir şey diyemiyorum. bir arkadaşımı güvenlik coplamıştı bunu sorundan sayabilirim.
2015 yılında ilk kez katıldığım ve farklı deneyimler yaşadığım çadır kampı yaparak gerçekleştirilen rock festivalidir. çok fazla kalabalık olmasından dolayı sadece ön yargıyla yaklaştığım hakkında çok fazla dedikodunun döndüğü bir festivaldir. yıllardır düzenlenen bu festival son 2 senede popülerliğini arttırmasından dolayı, farklı amaçlar için orada bulunan insan sayısını da arttırmıştır. eskiden çok daha güzeldi söylentilerine ben de katılıyorum çünkü nerede çokluk, orada bokluk.
her festivalde ruhumun orda olup , asla cesedimin gidemediği bir festivaldir. çok özenmişimdir.
son yıllarda nerede o eski zeytinliler dedirtecek derecede kalabalık olsada, bir miktar sosis partisi olsada, kafa dağıtmak için birebirdir. tozdan topraktan çekincesi olmayanlar için tatil sayılabilir.. alkol komasına girene kadar içmek caizdir!!!
Ege Sözlük - 2018