stolk

geçen sezon ibrahim selim'le yola çıkan stolk kanalı bu sezon daha farklı bir isimle yola çıkıyor. bu isim ümit erdim. ilk videolarında fazla dislike'la başlayan ümit erdim gelecek videolarındaki performansı şu anlık merak konusu.

ben bu youtube medyalarını anlamıyorum, ne güzel oturtmuşsun her şeyi işte. çok mu para istedi sunucu ver abicim bu kanal tutuyorsa kameraman ya da yönetmen sayesinde değil sunan sayesindedir.

ümit erdim'de sevdiğim bir oyuncuyla bakalım neler olacak izleyip göreceğiz..
ibrahim selim'den sonra ümit erdim'in başarız olacağını düşündüğüm bir youtube kanalıdır.
ümit erdim de başarılı olacaktır. ilk tanıtım videolarını ben beğendim, ancak insanların alışık olmadığı yeni bir şeye ısınması zaman alıyor.
alışıla gelmiş birşeyi yani ibrahim selim’i alıp yerine ümit erdim’in gelmesi stolk izleyenlerinde hoşnutsuzluk oluşturdu. ama bu değişikliğe önyargı ile yaklaşmak bence yanlış. çünkü bu değişiklikte ümit erdim hedef gösterilmemeli. ümit erdim stolk için elinden geleni yapıcaktır. ibrahim selim gibi olmaz ama zaten olmaması lazım çünkü her insan özgün olmalı.
ibrahim selim'in o heyecanlı ve hiperaktif haraketlerine alışmıştık. güzel yutup kanalıydi. aynı haraketleri ümit erdim yapıyor ama yapmasın fazlasıyla yapmacık duruyor
bir zamanlar ibrahim selim'in sunduğu şu an ümit erdim'in atandığı youtube kanalıdır. gündem olaylarını mizahla anlatmaya çalışırlar, biraz da hükümet karşıtlıkları vardır.
Ege Sözlük - 2018