oğuzhan uğur

ne yaptığı belli olmayan tanınmış kişi.

youtuber, şarkıcı, oyuncu, yönetmen. allah ne verdiyse hepsini yapıyor. popülerleştikçe " öfff oğuzhan uğur abartılmış bi balon" diyen insan sayısı artsa da ben kendisini samimi ve sevecen buluyorum. yemin ederim yerim o adamı. allah çarpsın aşık oldum kendisine. böyle tatlı, sempatik ve şirin bi şey olamaz. poposunu ısırasım geliyor ya!
8 aydır piyasada olan adamın ta kendisidir, ben 5 aydır takipteyim taa budabiden beri severek izlerim ancak son zamanlarda niyedir bilinmez videolarını izlerken sıkılmaya başladım !?
kim ne düşünür ne yapmış ne etmiş pek araştırmadım ama seviyorum ben bu adamı izlerken sıkılmadığım youtuberlardan bir tanesidir. videolarını izlediğimde kendime bir şeyler katabildiğimi düşündüğüm adamın ta kendisidir.
yaklaşık dört sene önce ilk olarak "terbiyesizim" şarkısıyla tanıdığım, amatör olarak karikatür çizdiğim zamanlar bir söyleşisine gidip bir dönem kendisinin de karikatürist olduğunu öğrendiğimde daha da ilgimi çekmiş yetenekli bir kişilik.
müzik, senaristlik, yönetmenlik, karikatüristlik dışında şuan 'babala tv' ile youtube da dikkatimizi çekiyor. youtube'daki milyonlarca gereksiz içeriğin yanında oldukça faydalı ve eğlenceli, takip etmeye değer.
bu arada babası hasan atilla uğur. kendisi emekli albay ve pkk lideri abdullah öcalan'ın yakalandıktan sonra sorgusunu yapan ilk kişidir.
yavaş yavaş çizgisinden çıktığını düşündüğüm son dönemlerin en ünlü sosyal medya fenomenidir.
Ege Sözlük - 2018