korktun mu kızı ve iğrenç akımı

izmirli bir kız tarafından bebek sesiyle ömcek yılan ve koktun mu kelimeleriyle başlamış sinir edici akımdır. çok fazla popüler olan ve herkesin dilinde olumlu veya olumsuz şekilde bulunan bu low arkadaşımız 1 hafta içerisinde instagram 300k takipçi youtube 1 video ve 1 şarkı kariyerine sahiptir.

boş bilgilerde bugün...
başlığı görür görmez arka planda o iğrenç karının sesi çaldı resmen.
gereksiz bi şekilde popüler olan kızımızdır. gönül isterdi ki sanatıyla ya da fikirleriyle ünlü olsun neyse. kızın hareketleri için bir şey diyemeyeceğim ama kızın giyinişine çok gereksiz giydiriyorlar ve bu çok ayıp.
türkiye de ne kadar kolay ve saçma ünlü olunacağını gösteren kişidir. videonun ilk dolanmaya başladığı sıralarda instagram da 30 bin civari takipçisi varken şuan 400bin takipçisi bulunuyor. ülkenin zeka seviyesinin bir kez içler acısı olduğunu gösterdi.
dilinize dolandı mi gitmiyor bu meret kızın lafları...
çok tuhaf değil midir ya bir sürü kaliteli içerik üreten insan var ve hiçbiri hak ettiği yerlerde değil. onların yerini bu tarz hiçbiseyden haberi olmayanlar işgal etmiş durumda. benim bi alakam olmadığı halde kızıyorum böylelerine allah emek verip içerik üretip yerinde sayanlara sabır versin.
ilk izlediğimde ''gençlik nerelerde?'' diye düşünüp korktuğum doğru.
bir videoda da diyor ki bugün buradaysam sizin sayenizde.

kızımız kendini baya baya bir bok zannetmiş
instagram'daki dandik satış sayfalarının reklam yüzü olan kızımızdır. dün elektronik sigara sayfası için çektiği videoya denk geldim. bu kadar itici bir insan olabilir mi ya?
bir kaç ay önce çıkan aslında playdoh reklamının repliğini kullanıp boş yere sadece iğrenç bir şekilde fiziğiyle öne çıkan ve bunu izleyen milyonlarca boş insanın olduğu bir akımdır. insanın diline takılıyor mu takılıyor ama niye bu kız yüzünden...
görünce tiksintiyle baktığım ve kampüste sık sık söylenen sözlerden biri
cidden dilinize dolanmasına izin veriyorsanız siz de en az onun kadar tiksinçsiniz.
Ege Sözlük - 2018