egesozluk'un ihtiyacı olan şey

mevcut kitlenin buraları bırakmaması ve çevresine önerip yaygınlaştırmasıdır. böyle olursa özellikle ızmir'in yerel platform ihtiyacını büyük bir ölçüde bir süre karşılayacağını düşünüyorum.
başta yönetim kadrosu olmak üzere burayı benimseyen herkesin sözlüğe sahip çıkması ve aktif kalmasıdır. ortam zaten kaliteli, önemli olan bu kaliteyi devam ettirip; yeni gelenlere hissettirmek.
yönetim olarak sürekli aktif kalma çabasındayız. elimizden gelenin en iyisini yapmak, ortak fikir ve düşüncelerle sözlüğümüzü hak ettiği iyi yerlere taşımak tek gayemiz. birlikte çıktığımız bu yolda sizin desteğinize de fazlasıyla ihtiyacımız var. emek veren tüm arkadaşlarımıza, dostlarımıza çok teşekkürler.
habire ege veya izmirle ilgili başlık açmamak olabilir. evet ege üniversitesinin sözlüğü ancak sadece oranın öğrencilerine hitap ediyor izlenimi kötü bir izlenim olacaktır. daha yeni olmasından kaynaklı yakın çevreyle ilgili başlıklar açılıyor ama zamanla geniş kitlelere hitap edebilecek düzeye gelebileceğini inanıyorum.
Ege Sözlük - 2018