ege üniversitesi gece hayatı

bornova'da çok fazla gidebileceğiniz yer var clup kültürü pek fazla tutmamış ama canlı müzik neredeyse çoğu alkollü mekanda var. yeni açılan çok fazla mekan var bu sene içerisinde örnek: 232 park bornova ve bornova sahne.

en meşhurları bence dungeon ve merlin çok fazla kalabalık sevmeyenler için uygun değil. canlı müzik sevmeyenler publisher tercih edebilirler.

en büyük sıkıntılardan biri gece çorbası içilebilecek yer yok(varsa söyleyin) üniversite 2 ve küçükpark gevrek evinde taze hamur işleri yiyebilirsiniz.

küçük park meydanda geceleri çok fazla ses oluyor kavga gürültü laf atan çok var o yüzden dikkat etmenizi önerebilirim. güzel bir gece geçirmek isteyenler bence bornova'da gece yaya dolaşmasın mekandan sonra direk taksiyle gidin evinize.. benden bunlar var
''kalkın millet oturmaya mı geldik ?'' kafasında değilseniz merlin'in üstt katını öneririm. hem sahneyi görüp hem de oturduğunuz yerden biranızı yudumlayabilirsiniz. evde 2 3 birayla da altlık yaptıysanız tadından yenmiyor benden söylemesi.
Ege Sözlük - 2018