ege sözlük'te şu da olsun dedikleriniz

url'yi kelime üzerinden vermek, suistimale neden olabilir. (bkz:seo)

ancak kısaltılmış url eklemeyi not alıyorum.
galeriden direk fotoğraf yükleme şansı olaydı, iyiydi.
henüz ukte veremiyoruz galiba. açmaya üşendim, buradan paslayayım (bkz:manic pixie dream girl)
çoklu kategoilere giren başlıkları "en eski" olanına göre mi "en popüler" olanına göre mi seçmek lazım, ona da karar verilmeli. demin daredevil girdim sinema-tv bölümüne dizi yorumu için. lakin karakter çizgi romana ait (şu an için edebiyat bölümümüz var). hadi bu ikisi birbiriyle bağlantılı.

geçen magna carta'dan bir şarkı girerken aklıma geldi: magna carta diye grup başlığı açsa biri, grup bile adını tarihteki önemli belgeden almışken, terimi tarih başlığı ile açmak daha doğru olacaktı. özellikle orijinalinden esinlenip de o terimi kullanan güncel oluşumlar için bu ayrıma dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum. aynı başlığı farklı kategorilerde açmak elbet güzel olurdu fakat gerek teknik gerekse görsel olarak sıkıntılı bir senaryo. yine de bunu not düşeyim.

güncelleme: sol menüde opera gördüm şimdi. müzik teriminden esinlenme bir tarayıcı adı. lakin bu haliyle güncel yorum alacağını zannetmiyorum. bilişim olanı daha güncel ve kullanımda. gibi gibi.
süperego pompası olsun, egomuz zedelendiğinde birbirimize basalım.
oha sözlüğün adı ege'ymiş ben egosözlük diye yazıyordum. * *
scriptimizi sağlayan firmanın güncelleme yapmasını bekliyoruz. tüm değişiklikler güncellemenin ardından yavaş yavaş uygulanacaktır.
daha fazla reklam yapıp insanları çekmek gerek buralara.

yoksa olanı da kaybeder gibi gözüküyor.
  • /
  • 3
Ege Sözlük - 2018